Jesteśmy liderem wśród leszczyńskich przedsiębiorców, wykonujących przewozy pasażerskie. Od wielu lat, z powodzeniem realizujemy różnego rodzaju usługi transportowe. Gęsta sieć należących do nas linii regularnych, zapewnia naszym klientom bezpieczny i punktualny dojazd do szkół i miejsc pracy.

Wynajem autokarów to jeden z głównych obszarów, na których działamy. Zapewniamy transport na potrzeby wycieczek szkolnych oraz firmowych wyjazdów integracyjnych. Obsługujemy zarówno wynajmy krajowe, jak i zagraniczne. Przewóz osób świadczymy przy użyciu nowoczesnych autobusów, oraz doświadczonej i fachowej kadry.

Milla to solidny partner dla pracodawców. Od lat świadczymy na rzecz przedsiębiorców przewozy pracownicze. Dowozy pracowników czynią zakłady naszych klientów bardziej atrakcyjnymi miejscami pracy, co w sytuacji obecnych niedoborów na rynku pracy, jest kluczowe.

Pośredniczymy w sprzedaży biletów na przejazdy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi bilety na Ukrainę, do Niemiec, Francji, Holandii, Belgii i Włoch, oraz do Wielkiej Brytanii. Sprzedajemy także ubezpieczenia turystyczne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.